Сигнализират за нерегламентирано състезание между коли

/ dariknews.archive
Сигнали за нерегламентирано състезание между коли на паркинга, източно от спортна зала „Стара Загора“ (ДЗУ), както и форсиране на двигатели до двора на ПГМТ „Н. Й. Вапцаров“, са подадени на горещия телефон на община Стара Загора.

Вандали отново рушат детски площадки

За бездомни кучета
е съобщено около игрищата за бадминтон в парк „Митрополит Методий Кусев“, в парк „Зеления клин“, до блок №56 на ул. „Августа Траяна“, по ул. „8-ми артилерийски полк“ и до блок №10 на ул. „Христина Морфова“.

Информацията е насочена към Общински приют за безстопанствени животни. Сигнал е подаден за домашни кучета, пуснати за свободна разходка, без повод и намордник, породи  „Хъски“ и „Питбул“, в района на Спортно училище „Т. Каблешков“.

Санкционираха нарушители, които си запалили огън на „Аязмото”

Докладна записка е съставена след подаден сигнал за ежедневно препречване на тротоар до блок №36 на ул. „Св. Отец Паисий“, с цел запазване на паркомясто, с бетонни бордюри. Не е установен конкретен нарушител.

Множество са сигналите за силна музика от частни адреси и заведения в града. Оплаквания има и от ремонтни дейности в жилищни сгради, както и за струпване на битови отпадъци около контейнери за смет.

На горещия телефон: Вандали на детска площадка, отпадъци на околовръстното до Хрищени

На безплатния Горещ телефон на Община Стара Загора - 0800 157 37, от 13 до 16 май, са отчетени над 170 сигнала. Граждани са информирали за около 50 неправилно паркирани МПС в града.