/ ПФК Черно море
Юношите старша възраст на Черно море, родени след 2000 година, се класираха за 1/4-финалите на турнира за Купата на БФС, съобщава официалният сайт на клуба. В реванша “моряците” завършиха 1:1 в София срещу Левски Раковски и с общ резултат 5:1 (4:0 в първия мач във Варна) продължават напред в турнирната надпревара.

Единственият гол за варненци реализира Антоан Вълчев. Домакините поведоха в резултата в 22-ата минута, а в 30-ата минута младият талант изравни останал сам срещу вратаря. До края на мача “моряците” пропиляха куп възможности да си тръгнат като победители от София.

Съставът на Черно море: Ростислав Маринов, Йордан Радев, Мартин Дичев, Александър Георгиев, Александър Стефанов (65-Данаил Димов), Иван Иванов (72-Симеон Бончев), Петър Вуцов, Виктор Попов, Велислав Василев (55-Тугай Неджет), Георги Топалов (75-Ибрям Ибрахим), Антоан Вълчев.