Много лакомства и награди очакват децата на празника „Най-сладкият ден”

Най-сладкият ден Варна
Най-сладкият ден Варна / live.varna.bg
Много изненади, лакомства и подаръци за малки и големи обещават организаторите на детския празник  „Най-сладкият ден”, който ще се проведе днес. По традиция програмата на събитието, ще представи над 1200 талантливи малчуган и младежи от варненските училища, читалища, арт формации, танцови и певчески школи. 

От 10.00 до 20.00 ч. пред централния вход на Морската градина във Варна ще бъдат разположени работилници за приложно творчество и уъркшопове, в които малките посетители ще участват в конкурси и състезания с предметни награди и лакомства. Както всяка година ще има много балони, дегустации на сладоледи, торти, сладкиши, бонбони, надяждане с шоколадови шишчета.

Програмата на целодневния концерт е изпъстрена с песни и танци, демонстрации по айкидо, вокални изпълнения на млади поп и джаз таланти, народна музика, рок банди, класическа китара, оперни изпълнения, спортен рокендрол, хип хоп и стрийт денс. 

В рамките на събитието традиционно се провеждат две томболи, за които са осигурени много награди - ваучери за летни лагери, разходка с корабче, образователни енциклопедии, раници, топки, играчки и ученически пособия. 
 

Най-сладкият ден Варна
Live.varna.bg


ПРОГРАМА  –  „НАЙ-СЛАДКИЯТ ДЕН“ 2019

10:00 Откриване
10:10 Студио „Палас“, ръководител Краси Янев
10:30 Демонстрация на първа долекарска помощ от Български Младежки Червен Кръст – Варна
10:40 Ансамбъл „Фолклорни ритми“ и ДТС „Аспаруховче“, р-ли Зоя Георгиева и Никола Николов
11:00 ТОРТА за деца от публиката от Kramer
11:00 Клуб „Айкидо Доджо“ – демонстрации на айкидо техники, сенсей Никола Григоров
11:08 Mажоретен състав – Танцова школа „Стил Денс“, р-л Силвия Петрова
11:10 Лакомства за децата от SUGAR WORLD
11:13 Детска танцова школа „Пламъче“, ръководител Кирилка Петрова
11:25 АНОНС ЗА ПЪРВА ТОМБОЛА с награди за деца от публиката
11:25 КХГ „Грация“, хореограф Меглена Генчева
11:30 Възпитаници на Студио „ДА”, ръководител Маргарита Георгиева
11:35 Натурални сокове OLYMPUS за децата
11:45 Клуб по акробатичен рокендрол КАРТИМ, ръководител Бойка Боева
12:00 Детска танцова школа „Тракийче“, ръководител Тодор Тодоров
12:25 Възпитаници от IБ клас към СУ „Неофит Бозвели“ - Варна, ръководител Марияна Колева
12:27 Изпълнение на Десислава Борисова с танцов съпровод - ЧОУ „Феникс“
12:30 Мария Бурова с група „Малчугани“
12:35 Желирани бонбони SMILE GUMMY за децата
12:35 Вокална група „Весели щурчета“, ръководител Радослава Димова
12:45 ТЕГЛЕНЕ НА НАГРАДИ ОТ ПЪРВА ТОМБОЛА – за деца от публиката
13:00 Възпитаници на музикалния педагог Мила Маврова
13:30 PARTY JACK шоу – клоуни с балони
13:30 Брейк формация „Крейзи Форс“, ръководител Кирил Райчев
13:40 Възпитаници на музикалния педагог Мила Маврова
14:10 СПОРТЕН ФЛАШМОБ – „БиС – Благотворителност и Спорт“
14:20 Street Dance School THE CENTER, хореограф Мариела Станчева
14:24 Конкурс с награди за деца, от Вето - уреди за вграждане
14:25 Изпълнения на виртуозния пианист Тони Троев
14:40 ВСУ „Черноризец Храбър“ – демонстрации на приложна наука
14:40 Балетна школа „Танцова работилница“, р-л Десислава Димитрова
14:45 ТОРТА за деца от публиката от сладкарска работилница АМИЙО
14:45 PM Dance Studio, ръководител Поли Михайлова
14:55 Изпълнение на Весела Цанкова – колоратурно сопрано, лауреат от международни конкурси
15:00 Арт студио „Арлекин“ – деца костюми на приказни герои
15:00 Вокална група „Фреш“ и ВТС "Варненски СмакОлики", р-л Наталия Пурик
15:10 АНОНС ЗА ВТОРА ТОМБОЛА с награди за деца от публиката
15:10 Street Dance School THE CENTER, хореограф Мариела Станчева
15:15 Балетна школа „Реверанс“, ръководител Ирена Радева
15:20 Институт „Конфуций“ към ВТУ – магията на китайските изкуства
15:20 Балетно студио „Звездна дъга“, ръководител Елена Бубновская
15:40 Възпитаници на музикалния педагог Павлинка Тодорова
16:00 Гризки „Зайо Байо“ – за деца от публиката
16:20 Клуб по танци „Стар Денс“, ръководител Радостина Христова
16:40 Arsen Magic – забавни фокуси и анимация за деца от публиката
16:50 ТЕГЛЕНЕ НА НАГРАДИ ОТ ВТОРА ТОМБОЛА – за деца от публиката
17:10 Вокална формация „Бънджи Сингърс“, р-ли Тома и Марияна Езекиеви
18:10 Торти „Пуфис“ за деца от публиката
18:10 Възпитаници на музикалния педагог Кремена Матева
19:10 Пламен Любенов – победителят в „България търси талант“  
19:20 Ансамбъл при „Китарен център за млади творци“, р-л Боян Дойчев
19:30 Изпълнения на рок банди от Rock School
20:00 Финал