Масов бой прекрати мач на Световните работнически игри
Масов бой прекрати мач на Световните работнически игри / futboldaddy.wordpress

Масов бой прекрати футболен мач от Световните работнически игри, на които Варна е домакин. Двубоят между израелския „Апоел” и отбора на Община Антоново от група „А” приключи в 38-та минута след здраво меле между състезателите.

При резултат 5:0 за евреите играчите на двата тима се спречкаха след фаул. Скандалът прерасна в сбиване, като футболист на „Апоел” дори взе пожарогасител и с него се насочи към съперник. За щастие обаче бе спрян от свои съотборници и до по-сериозни инциденти не се стигна. Френският рефер се видя принуден да даде край на срещата още преди края на първото полувреме.

В следващите часове организаторите трябва да вземат решение какъв резултат ще бъде присъден на мача, който се игра на стадион „Спартак”.