СК Шуменска крепост
СК Шуменска крепост / netinfo

Две призови места зае СК "Шуменска крепост в класацията на Българска конфедерация по кик-бокс и муай-тай за най-успешен клуб.

Днес в София се проведе Общо събрание на членовете на конфедерацията, където освен гласуването по предварително изготвения дневен ред, бяха наградени и най-успешните клубове през спортно-състезателната 2017 година в стиловете на ринг и татами.

Шуменци се връщат с медали от кикбокс състезание в Сърбия

СК ''Шуменска крепост '' зае второ място в страната измежду над 80 клуба за кикбокс – стилове на ринг,като първенец е СК '' Боил '' Варна,чиито главен треньор е шуменецът Краси Кирилов.

Две титли от Европейското по муай-тай идват в Шумен

В стил муай тай нашият клуб е на трето място, като първенец тук са СК '' Самурай '' Бургас.

Християн Тотев взе титла и от държавното първенство по муай-тай

Годината за шуменци приключва с общо 63 медала - 33 златни, 15 сребърни и 15 бронзови отличия, спечелени от участия в 6 вътрешни и 7 международни състезания. В допълнение клуба на два пъти стана отборен шампион на републикански първенства в стил лоу кик.

За още новини харесайте страницата ни във Facebook ТУК. Там очакваме и вашите коментари.