Протест срещу затворените фитнеси в Шумен (СНИМКИ)
Недоволните поискаха да бъде свалена забраната както това се е случило в Благоевград
в 18:33
/
DarikNews.bg
Недоволните поискаха да бъде свалена забраната както това се е случило в Благоевград
Близо 30 собственици на фитнеси, служители и спортуващи излязоха да изразят недоволството си от затварянето на залите в Шумен.
DarikNews.bg
С решение на местния Kризисен щаб от днес те нямат право да работят.
Недоволните поискаха да бъде свалена забраната както това се е случило в Благоевград. По думите им - са съгласни да работят с намален капацитет и дори със записани часове.
"Не мога да остана без работа за трети път тази година", каза едно от момичетата, което работи във фитнес зала. Останалите допълниха, че не искат обезщетение, а да могат да изкарват прехраната си.
И обясниха, че няма категорични данни колко са заразените именно в залите, за да се подходи именно с такава мярка.
DarikNews.bg
С протестиращите се срещна областният управител проф. Стефан Желев, който заяви, че ако представят писменно исканията си, ще ги предаде на щаба, за да бъдат обсъдени.