Ябълково- Велбъжд
Ябълково- Велбъжд / Влади Владимиров
Пред над 200 зрители, “Велбъжд” победи като гост Ябълково с 2:5 и продължава да води класирането в Четвърта лига- група “Осогово”. Домакините поведоха в резултата чрез Милен Велинов и бяха равностоен противник през първото полувреме, което завърши при 1:1, след като Атанас Пенков изравни. През втората част доминира отборът воден от Йордан Златев и обърна резултата до 1:4, с попадения на Александър Ханджийски- 2 и Иво Максимов. Ябълково намали за 2:4, след точно изпълнена дузпа от Денислав Костов. Крайното 2:5 за “Велбъжд” оформи влезлият като резерва Павлин Борисов.

Ябълково- публика
Влади Владимиров

ФК “Кюстендил” също постигна нов успех, този път с 2:0 над Копиловци и е на 2- ро място, с мач по- малко. Загуби за отборите на “Ботев”- Лозно, с 0:1 от Граница и на Богослов с 3:1 като гост на Ваксево, като с тази победа отборът на “Елешница” излезе на 3- та позиция.

Нов чифлик победи Невестино с 3:0, а Търновлак се наложи над Горна Гращица със 7:0. В оспорван двубой, Слокощица поведе с 2:0, но отстъпи пред Жабокрът с 2:3 на собствен терен.