/ КК Мак Доналд
Два златни, 2 сребърни и 5 бронзови медала завоюваха каратеките от кюстендилския клуб “Мак Доналд” от Държавното първенство по карате за всички възрасти. Антон Иванов стана национален шампион в дисциплина кумите 2007 г. в кат. до 50 кг., а в дисциплина ката се класира на 5-то място.

Георги Хаджиев е шампион в дисциплина кумите, при родените 2008 г., в кат. +45 кг.

КК Мак Доналд на ДП
КК Мак Доналд

Станислав Стонев зае второ място в дисциплина кумите- 2008 г. в кат. до 30 кг.

Изабел Ризова също се класира на второ място в дисциплина кумите, но при жените.

Александър Бараклийски завоюва бронзов медал в дисциплина кумите при мъжете, в кат. до 84 кг.

Благовест Кирилов е бронзов медалист при джуниорите до 18 год. в дисциплина кумите, кат. до 68 кг.

При кадетките Мария Хаджиева също завоюва бронз в дисциплина кумите. Дариа Димитрова се класира на 3- то място в дисциплина ката, при родени 2009 г.

В дисциплина отборно ката в състав: Антон Иванов, Станислав Стойнев и Александър Василев се класираха на трето място.Александър Симеонов, Стилиян Костадинов, Александър Василев и Алекс Йорданов се класираха на 5-то място в дисциплина кумите при децата.

Мирослав Ледеров се нареди на 7-мо място при кадетите в дисциплина кумите.

“Изключително доволни сме от резултатите и представянето на нашите състезатели. Тази седмица ни предстои Световно първенство, в стил Шотокан ( WKF правила ) в Турция, Истанбул. Участие ще вземат Изабел Ризова, Александър Бараклийски и Антон Димитров, в дисциплина кумите при мъже и жени. Края на месеца предстои Балканско първенство за деца в Сърбия, където очакваме да има участие на наши състезатели”, коментира треньорът Диляна Владимирова.