Скандал още преди началото на мача между отборите на България и РС Македония.

Първо домакинските привърженици посрещнаха родните фенове, както и футболистите ни с възгласи "Българи, татари". Грозните постъпки от страна на домакините продължиха, след като "Мила родино" беше освиркан на стадион "Тоше Проески", съобщава Gong.bg.

мач с Македония
БГНЕС

Малко след това Тодор Тодорски беше изгонен с директен червен картон заради удар в лицето на Марин Петков.

БГНЕС

Така домакините играят с човек по-малко от 15-ата минута.

РСМ посрещна България в последен мач за двата отбора от това издание от Лига на нациите.

В 50-ата минута Кирил Десподов откри резултата в Скопие след отлична контраатака. Това се случи, след като Ради Кирилов получи вляво и подаде през бранител на северномакедонците, за да може Десподов да овладее с гърди и да прати топката през краката на Димитриевски - 1:0 за България.

В 88-а минута Ради Кирилов не позволи бързо изпълнение на свободен удар. Това вбеси домакинските играчи, които започнаха да провокират родния стрелец, а накрая и капитанът Енис Барди налетя на физическа саморазправа с играча на ЦСКА.

В крайна сметка и останалите играчи на терена се включиха, за да разтърват двамата, а съдията успокои нещата с жълти картони.