Злато, сребро и бронз за димитровградските борци от турнир в Молдова
Злато, сребро и бронз за димитровградските борци от турнир в Молдова / СКБ-Димитровград

Два пъти злато, сребро и два бронзови медала е резултатът за спортния клуб по борба ”Димитровград" от  XIII-тия международен турнир по борба свободен стил за кадети в памет на Александър Зёра в Кишинев, Молдова. Седем наши кадети се бориха на трите тепиха  в залата на висшият институт по физкултура там и трима стигнаха финала, отчитат от клуба.

В категория 54 кг шампион стана Микяй Наим, който спечели и индивидуален приз за най-добра техника. В срещата за първо място и в следващата  категория 58 кг златният медал взе Веселин Петров. Драгомир Димов в категория 100 кг остана втори. Бронзови медали завоюваха Богомил Бонев в категория 76 кг и Велко Тодоров в категория 85 кг.