Стеф - Павлин Колев триумфира на турнира по футбол на малки врати
Стеф - Павлин Колев триумфира на турнира по футбол на малки врати / Дарик Габрово

Отборът на "Стеф - Павлин Колев" спечели турнира по футбол на малки врати за купата на Община Габрово. Новите шампиони спечелиха безапелационно финалният мач срещу "Пен4" с убедителното 5:1. Точни за победителите се оказаха Радо Ковачев на два пъти, Гошо Дянков, Евгени Стоев и Христо Христов.

Голмайстор на турнира стана Радослав Ковачев от "Стеф Колев", а приза за най-добър играч отнесе Нено Михалев от "Пен4".

При юношите шампиони станаха състезателите на No Mercy, които надиграха във финала миналогодишните победители от Сантос с 2:1. За отбелязване е факта че последните двубои от турнира по футбол на малки врати бяха наблюдавани от точно 976 зрители.

Кметът на Община Габрово Габрово Томислав Дончев лично връчи купите на победителите в станалия традиционен турнир по футбол на малки врати.