В Г. Оряховица наградиха финалистите в Ученически игри 2008
В Г. Оряховица наградиха финалистите в Ученически игри 2008 / netinfo
94 отбора с 874 състезатели от училищата в община Горна Оряховица участваха в първия общински кръг от националното състезание „Ученически игри 2008”.

28 отбора се класираха за областното първенство, а 10 достигнаха и до зоналното първенство.

Финалистите бяха отличени от община Горна Оряховица и Спортно дружество „Локомотив 93” по време на традиционната среща с най-добре представилите се отбори.

С плакет бе отличен отборът по тенис на маса на ПГЕЕ „М.Ломоносов”. Юношите 8-10 клас заеха призовото трето място на финалите по тенис на маса, които се проведоха в Разград.

Награда от община Горна Оряховица получиха баскетболистките на ОУ „Св. Св.Кирил и Методий” село Поликраище за заетото от тях 4-то място на финалите в Севлиево.

Плакет получи и отбора на СОУ „Св.Св. Кирил и Методий” в Горна Оряховица за класирането им на 5-то място в заключителния кръг на националното състезание по лека атлетика в Сливен.

Четвъртата награда при колективните спортове бе за тенисистките на СОУ „Вичо Грънчаров”, които заеха 6-то място на финалите по тенис на маса в Разград.