Милослав Методиев е шампион на България
Милослав Методиев е шампион на България / БФБ
Три шампионски титли и два бронзови медала спечелиха борците от кюстендилския клуб „Васил и Георги Илиеви” от Държавния личен шампионат за мъже в Сливен.  Златен медал спечелиха: Спортист №1 на Кюстендил за 2018 г., Милослав Методиев- 130 кг; Недялко Петров, който за първи път защитава името на клуба при 55- килограмовите и Константин Стас- 67 кг.

Недялко Петров с първи златен медал за клуб Васил и Георги Илиеви
БФБ

Константин Стас със златен медал за Кюстендил
БФБ

Спортист №1 на Кюстендил за 2017 година, Августин Спасов спечели бронзов медал в категория до 60 кг. Бронз и за Симеон Станкович в категория до 97 кг., където на финала Николай Байряков надви Кирил Милов.

Бронзово отличие за Симеон Станкович
БФБ

Юношата Георги Аначков е 5- ти в категория 67 кг.
Кюстендилският клуб  заедно с тези от Враца и Перник спечелиха по 3 шампионски титли, и една отиде в Плевен.

Дупничанинът Даниел Александров спечели шампионската титла в категория 77 кг. Той се бори за „Миньор”- Перник.

Шампион на страната стана още един носител на приза- Спортист №1 на Кюстендил, Евелина Николова, която оглави класацията през 2011 година. Николова спечели златния медал в категория 55 кг при жените.

Евелина Николова със златен медал
БФБ

Три медала за кюстендилския клуб по борба „Васил и Георги Илиеви”. Рая Кьосева е със сребърен медал в категория 59 кг, Никол Ангелова е със сребро в категория 68 кг, а Моника Барутчийска е с бронзово отличие при 57- килограмовите.
Пети места за Иванка Барутчийска - 55 кг и Адрияна Димитрова - 57 кг. Димитрина Кьосева е 6-та на 57 кг.