Отборът на ОФК „Трявна“ - отново в Северозападната „В“ футболна група
Отборът на ОФК „Трявна“ - отново в Северозападната „В“ футболна група / Община Трявна

След последния съдийски сигнал на футболната среща между ОФК „Трявна“ и ФК „Локомотив – Дряново“, завършила при резултат 8:2 за тревненци, се състоя кратка церемония по награждаване на победителя в Областна група – Габрово, отборът на ОФК „Трявна“.

Председателят на Областния съвет на БФС – Габрово Трендафилов връчи купата на отбора за класирането на I-во място в групата.

Кметът на Трявна Драгомир Николов поздрави играчите, треньорите, членовете на УС на ОФК „Трявна“, спонсорите за постигнатия успех, припомни резултатите от първенството – 64 точки от 66 възможни, голова разлика 144 - 12 и безапелационно първо място в групата, изтъкна факта, че отборът в голямата си част е съставен от тревненци и пожела успехи в първенството на Северозападна „В“ група.

Николов награди с картини и албуми на Трявна състезателите Пламен Христов и Христо Чопов, за които този мач бе своеобразен бенефис и край на активната футболна кариера.