Рен с домакинско равенство
Рен с домакинско равенство / netinfo
Рен, срещу когото ще играе Локомотив София в битка за влизане в групите на турнира за Купата на УЕФА,направи домакинско равенство 2:2 срещу Лил.

Петер Франкарт изведе гостите напред в резултата в 19-тата минута, като домакините не успяха да изравнят до почивката.

Това обаче направи Жером Льороа в самото начало на втората час, а Етиен Дидо одърна резултата до 2:1 в полза на Рен в 56-тата минута.

Четвърт час преди края обаче Мишел Фернандес Басто отбеляза за Лил и позволи на песовете да си тръгнат с точката на негостоприемния Рут Де Лориен.

Заради загубените две точки Рен пропусна възможността да се изкачи на трета позиция в класирането и остана на шеста позиция с 12 точки от седем мача.

Съставът на Рен: Лузи, Фани, М’Биа, Хансон, Жаншамп, Дидо, Шейру, Льороа, Пажи, Вилтор, Бриан (Сорлин, Марво, Бадиан)