/ Добри Атанасов
"Спартак 1918" загуби от "Локомотив" Русе с 1:3, в мач от I кръг на Североизточната трета лига, игран на стадион "Локомотив".

"Соколите" поведоха в резултата с гол на капитана Ивайло Русев, от дузпа в 48-та минута. След това, гостите успяха да направят обрат, с голове в 65-та минута от пряк свободен удар, в 74-та минута след контраатака и в 84-та минута отново от пряк свободен удар.

"Спратак 1918": Калин Дянков, Андон Василев, Вилиян Денчев, Никола Христов, Димитър Кулов, Кирил Кръстев, Микаел Асад, Синан Мехмед (76 - Деян Стоянов), Ерхан Чете, Ивайло Русев, Милен Бабаджанов.

В следващия II кръг на първенството в Североизточната трета лига "Спартак 1918" е домакин на "Кубрат". Мачът е на 20 август, неделя, от 18 ч., на стадион "Локомотив".