/ Дирекция спорт, Община Варна
Пет училища с отбори при момчета и момичета се включиха в завършили състезанията по лека атлетика във възрастова група 1-2 клас, част от „Ученическа Купа Варна“ по лека атлетика. Това бе втори кръг от състезанията за малките ученици, организирани от Дирекция „Спорт“ при Община Варна.

Състезанието се проведе на в залата по лека атлетика в Спортен комплекс „Локомотив“. Над 90 ученици премериха сили в 5 индивидуални дисциплини и щафета, като класирането по точки при момчета изглежда по следния начин:

3. ЧСУ „Мечтатели“

Наградите /грамоти, купи, медали и раници за победителите/ връчиха главният съдия г-н Руслан Грозданов и г-н Данчо Илиев експерт от дирекция „Спорт“ при Община Варна.

Следващата сряда на 21 март от 10.00 часа отново в залата на СК „Локомотив“ ще се проведе и надпреварата за възраст 3-4 клас.