"Маг" и УНСС си вкараха 4 гола за крайното 2-2
"Маг" и УНСС си вкараха 4 гола за крайното 2-2 / Национална лига футзал
В мач от първия кръг на Национална лига футзал "Развитие КДА" ФК "МАГ" и УНСС си вкараха общо четири гола за крайното 2-2. Никола Росенов откри резултата в 11-ата минута след брилянтен удар в 13-ата минута, а гостите изравниха в 18-ата с попадение на Стамен Арсов. Футзалистите на УНСС имаха териториален превес, но въпреки продължителните разигравания трудно намираха свободно пространство за удар по посока на противниковата врата, който да затрудни максимално Исмет Хаджиев.Често шутовете на съперника бяха пресичани от полевите играчи на домакините.Възпитаниците на Свилен Иванов играеха доста добре групирани в половината си и дебнеха своя шанс за бързи атаки след грешки на съперника. Така в 18-ата минута те успяха отново да поведат в резултата след нов шедьовър на Никола Росенов. Настоятелността на УНСС дде резултат през втората част. Гостите стигнаха до изравнителното попадение в 30-ата минута. Тогава след шут на Юли Дермански топката рикошира в Тихомир Иванов и се оплете в мрежата на Хаджиев за крайното 2-2.

Съставите:
ФК "МАГ": Исмет Хаджиев, Димитър Цветанов, Никола Росенов, Деян Георгиев, Тихомир Иванов /Добромир Господинов, Николай Ненков, Христо Димитров, Мирослав Русев, Жулиен Парушев, Илия Русев/

УНСС: Димо Колев, Росен дачев, Стамен Арсов, Юли Дермански, Радослав Ханев /Роберт Кендерян, Иван Стоилов, Станислав Стаменов, Руслан Богданов, Мариян Ангелов, Александър Александров/

Съдии: Траян Енчев, Калоян Кирилов
Времеизмерващ: Ивалин Веселинов
Делегат: Вили Крачанов

Днес във Варна предстоят 2 мача от ІІ-ия кръг на лигата.В 11:00 часа "Локомотив" играе с УНСС, а в 13:00 "Маг" приема "ЦСКА Футзал".