/ ПФК "Черно море"
Юношата на "Черно море" Денислав Ангелов се отчете с гол за националния отбор до 18 години при успеха с 3:0 срещу Украйна в контролна среща играна на стадион “Христо Ботев” в Благоевград.

"Морето" бушува в контрола

Младият талант от академията на “моряците” се появи в игра на почивката и само след 20 минути на терена успя да открие резултата. Той реализира, след като бе изведен сам срещу вратаря на украинския тим и плъзна топката покрай него.

В 86-ата минута след изпълнение на пряк свободен удар, влезлият като резерва Шамиш от Украйна си отбеляза автогол, а две минути по-късно Патрик-Габриел Галчев простреля вратаря от фаул, за да фиксира и крайния резултат.