Варненската дирекция на полицията издирва непълнолетната Даяна Ангелова Светославова на 15 години, избягала от близките си в района на Автогарата във варна около 22:00 часа на 2 септември и от тогава е в неизвестност.
Момичето е на видима възраст около 15-17 години, висока е 170 см, със слабо телосложение. Лицето й е продълговато, косата - черна и дълга, с кафяви очи и мургава кожа.
mvr.bg
При изчезването си Даяна Ангелова Светославова е била облечена с панталон тип шалвари с черни и бели цветове, фланелка с къс ръкав – бяла на цвят и дънково яке, носи черна кожена раница със закачено от страни кафяво мече.
Гражданите, които имат информация за местонахождението на момичето, да позвънят на телефон 112 или да подадат сигнал в най-близкото поделение на МВР., апелират от полицията.