Феста започна с категоричен успех в Шампионската лига
Феста започна с категоричен успех в Шампионската лига / Иво Кирилов, Дарик радио

Отборът на „Феста"- Кюстендил спечели убедително първия си мач от 1/ 8- финалите на Шампионската лига, от Английска неделна футболна лига. Кюстендилци надиграха с класическото 3:0 софийския тим "НР". Гостите са първенци на София град, в Английската неделна футболна лига.

"Феста" започна с категоричен успех в Шампионската лига

Головете за победата отбелязаха Боян Стойнев /16 мин./, Иван Георгиев /24 мин./ и Ивайло Грънчарски /34 мин./. Двубоят се игра в две полувремена от по 25 минути, на терена на „Зона спорт". Срещата реванш е на 6- ти април / събота /, от 17.00 ч. в София.

Съставът на "Феста": Калоян Драганов, Асен Димитров, Петър Христов, Иван Георгиев, Емил Стоянов, Боян Стойнев, Александър Александров, Ивайло Грънчарски, Иван Стаменков, Александър Ангелов, Андрей Иванов, Николай Петров.