Втора година злато от Световен спортен фест за Веселин Петров от борцовия клуб на Димитровград / netinfo

Златен медал от Световния спортен фестивал, който се проведе във Виена, Австрия, спечели в категорията си 54 кг и възрастова група до 15 г Веселин Петров от димитровградския клуб по борба. Борбата е сред 13-те спорта, включени в програмата на световния фестивал.

Веселин Петров стигна до първото място, като победи двама борци от Германия и по един от Словакия и Австрия. 12 бяха състезателите в тази категория. Веско спечели златен медал и миналата година от световния фестивал, припомнят от СКБ „Димитровград”.