/ БГНЕС
18-годишен шофьор от Димитровград, е бил хванат да шофира дрогиран с тетрахидроканабинол по улиците на града, информират от областна дирекция „Полиция“.

Арестуваха дрогиран шофьор, намериха старинни монети в колата му

Също 18-годишeн, но в Харманли, e бил засечен да шофира по улиците на града БМВ, нерегистриран по надлежния ред и без регистрационни табели. Същото производство е заведено и в хасковската полиция срещу 34-годишен мъж от с. Мандра, управлявал мотоциклет в родното си село също без регистрационна табела. В опит да избегне проверката, той завил в обратна посока, но загубил контрол и паднал от мотоциклета.

Хванаха двама пияни шофьори

В хасковския арест за употреба на алкохол са били двама жители на с. Големанци- на 31 г. и 28 г. Дрегерът на първия отчел наличие на 1,61 промила, а на втория – 1,32.