Янтра победи с 2:0 Мария Луиза
Янтра победи с 2:0 Мария Луиза / netinfo

Отборът на „Янтра” Габрово победи трудно гостуващия тим на „Мария Луиза” Лом. Срещата бе от 11-я кръг на първенството в Северозападната „В” аматьорска футболна група и завърши при резултат 2:0.

Футболистите на старши-треньора Христо Кирилов, който бе наказан за тази среща, изиграха доста слабо първо полувреме и логично в него не падна гол.

През втората част младите габровски футболисти започнаха постепенно да налагат своя начин на игра, но въпреки това, положения до към 70-та минута почти липсваха.

Въпреки нервите и емоциите, които показаха и двата състава, в 81 минута "Янтра" поведе с 1:0, след попадение на Митко Календжиев. Две минути преди последния съдийски сигнал, Ники Банов засече центриране на Драго Иванов за 2:0 и така донесе нови три точки на габровския тим.