Почистват пътното платно по ул. Николаевска
Почистват пътното платно по ул. Николаевска / waterprojectgabrovo.eu

Във връзка с извършване на почистване на пътното платно и тротоарите на ул. "Николаевска", от 7.30 ч. на 19.02.2014 г. (сряда), улицата ще бъде затворена за движение в участъка от Горнокрайски мост до банка ДСК. Движението ще бъде възобновено след приключване на дейностите по почистването.

Община Габрово се извинява за създаденото неудобство.

Почистват пътното платно по ул. "Николаевска"
netinfo

“Проектът се финансира от Кохезионния фонд на ЕС и от държавния бюджет на Република България чрез Оперативна програма Околна среда 2007 - 2013”.

Този документ е създаден с финансовата подкрепа на Европейския съюз чрез Оперативна програма „Околна среда  2007 – 2013 г.”. Цялата отговорност за съдържанието на документа се носи от Община Габрово и при никакви обстоятелства не може да се приема, че този документ отразява официалното становище на Европейския съюз и правителството на Република България, представлявано от Министерството на околната среда и водите.

Повече подробности  на сайта на проекта: waterprojectgabrovo.eu.