Обсъждат мерки за справяне с кризата
Обсъждат мерки за справяне с кризата / netinfo

Работна среща във връзка с газовата криза и последствията й за бита на хората и икономиката на област Враца свиква днес обл. управител д-р Антонио Георгиев. Ще участват и шефовете на газохранилището в село Чирен, „Топлофикация” – Враца, газовото дружество в Мездра, структуроопределящото за икономиката на Враца предприятие „Холсим”,

председателят на регионалното сдружение на хлебопроизводителите, Агенцията за малки и средни предприятия, Гражданска защита, Регионалния инспекторат по образованието и зам.-кметовете по образование от всички общини. На срещата ще бъде докладвано състоянието в областта към момента.

Около час по-рано при кметът на Враца Тотю Младенов ще заседава Антикризисният щаб на общината.