Нападнаха с нож мъж в Павликени, съобщиха от полицията.
На 23 юни вечерта е подаден сигнал от 34-годишен мъж, който е съобщил, че е бил нападнат с нож от две лица.
Двама мъже пострадаха при нападения с нож в Дупница
Той е прегледан и е освободен за домашно лечение.
Извършителите са установени - двама мъже на 25 и 51 години, като по-възрастният е известен на органите на реда и е осъждан.
Двамата към момента се издирват. Работата по образуваното досъдебно производство продължава.