Факелно шествие ще проведе младежката организация на ВМРО във Враца по повод 136 годишнината от гибелта на Васил Левски в четвъртък. Шествието ще започне в 18 часа от площад „Суми”, ще премине по бул."Никола Войводов" и ще завърши с полагане на венци и цветя на паметника на Апостола пред Централна поща.
Инициативата е подкрепена от коалиция Движение Напред и ПП"Новото време".