Празнична акция под надслов „Защото те обичам!” организират днес във Враца областните структури на Жени ГЕРБ и Предприемачи ГЕРБ. Тя е посветена на Денят на Влюбените – Свети Валентин и отбелязваният по стар стил Трифон Зарезан.
В романтично украсена шатра, от 11.00 до 13.00 часа, на минаващите влюбени двойки ще бъдат подарявани снимки в „сърце” от балони, а на всички желаещи ще се раздават сладки във формата на сърце, червени целувки и вино. Желанието на организаторите е да накара хората поне в този ден да се посветят на любовта и близкия човек, и да заменят проблемите с целувки.
Шатрата ще се намира пред бившето кино „Коларов” на центъра на град Враца.