/ СКЛА "Евър"
Лекоатлетката Силвия Георгиева от СКЛА „Евър” бе избрана спортист на Варна за месец януари. Силвия спечели злато на 3000 метра, както и сребро на 1500 метра при девойките. Тя има има и бронзов медал в щафетата 4х400 от държавното първенство. Силвия е №1 и на варненското спортно  училище за месец януари.

Отбор на месеца е тимът по стрелба с лък „Млади стрелци”. Варненските стрелци имат спечелена  сребърна купа в отборното подреждане, както два златни медала и един бронзов от турнира „Дунавски стрели“.

В онлайн анкетата победителка стана Анджелика Казакова от СКХГ „Грация”. Тя е бронзова медалистка в многобоя и  има сребро на лента и бронз на обръч при девойките старша възраст от турнир в Австрия.