Старозагорка спечели Купа България по спортна гимнастика
Старозагорка спечели Купа България по спортна гимнастика / община Стара Загора

Десислава Тодорова от клуб „Спортна гимнастика " с треньор Ирина Руняшка завоюва индивидуалната „Купа България " за 2015-та година във възрастовата група „девойки старша възраст".

На проведения държавен турнир за девойки, кадетки и жени в град Пловдив на 13-14 март, нейната съотборничка Радост Колева завоюва сребърен медал в многобоя.

И двата отбора в „девойки старша" и „кадетки" спечелиха с добра игра златните купи в отборното класиране.

При кадетките най- добре се представи Николета Янева с четвърто място в шампионатите на прескок и пето на успоредка.

Десислава Тодорова спечели и два златни медала в шампионатите на прескок и смесена успоредка и застана на второто място на уредите греда и земна гимнастика. Радост Колева е с бронзови медали на греда и земна гимнастика.