Сливен отнесе 'Волов' / Шумен/  с  5:1. Португалски страж бранеше сливенската врата
Сливен отнесе 'Волов' / Шумен/ с 5:1. Португалски страж бранеше сливенската врата / netinfo
Сливен се наложи с 5:1 над шуменския „Волов” в контролна среща играна тази вечер на стадион „Хаджи Димитър”. Гостите откриха резултата в 33-тата минута с гол на Генчев. Минута по-късно капитанът на войводите Мирослав Миндев изравни резултата, като две минути по-късно отново намери вратата на гостите и покачи на 2:1. След още две минути, в 38 –тата минута Димо Бакалов направи резултата на 3:1. Три минути преди края на първото полувреме Иван Стоянов се разписа за 4:1. През второто полувреме новото попълнение на ОФК Сливен Петър Колев оформи крайния резултат 5:1.

Мениджърът на сливенския тим Драголюб Симонович пусна в игра дошлият на проби португалски вратар Едуардо Жозе Алвес. Алвес е преминал през отборите Порто, Портомонензе, Национал /Букурещ/, Апоел / Ерусалим/ и Депортиво Авеш.

Утре 16.07.08 г. сливенският тим ще играе контрола с „Миньор” / Раднево/. Началото на срещата е от 18.00 часа на стадион „Хаджи Димитър”.

Състави:

ОФК СЛИВЕН 2000: Едуардо Алвес, Киков, К. Стоянов, Янев, Ямуков, Ценов, К.Янев, Ив. Стоянов,Бакалов, Матев, Миндев- к

Резерви: Марков, Динев, Радев, Г. Петков, Петър Колев

ПФК „Волов”/Шумен/ : Рангелов, Жечев, Кръстев, Миланов, Ирфан, Вергилов, Славов, Генчев, Вахадинов, Величков, Шутев