Тежка загуба на Спартак затвърди мнението , че отборът не върви
Тежка загуба на Спартак затвърди мнението , че отборът не върви / archive.dariknews

Спартак продължава с неубедителното си представяне в първенството на Северозападна "В" група, съобщиха привържениците на футболния клуб. Този път, обаче, "синьо-белите" бяха разбити с 4:1 при гостуването си на Локомотив (Горна Оряховица) тази неделя. Въпреки че плевенчани успяха да поведат във втората минута с гол на Любомир Тодоров, още през първата част се видя, че домакините стоят по-добре на терена.

Това пролича особено силно през втората част, а ситуацията стана още по-тежка след втория жълт - съответно червен картон на Венцислав Миленов в 52-рата минута. След като се оказаха с човек повече, футболистите на Локомотив заредиха атака след атака. Независимо, че в този мач вратарят на Спартак Васил Тодоров направи добри спасявания, в минутите до края на срещата му се наложи да извади топката четири пъти от мрежата си.

Крайното 4:1 за "железничарите" постави сериозни въпроси, на които привържениците на Спартак искат отговор от ръководството, защото е видно, че отборът не върви.