Добруджа 07 ще се бори за третото място на турнира в Нови Сад
Добруджа 07 ще се бори за третото място на турнира в Нови Сад / netinfo

"Добруджа 07" и "Левски Бол" ще играят за третото място в международния волейболен турнир "Мемориал Жарко Петрович" в сръбския град Нови Сад. Във втората си среща добричлии загубиха с 3-0 гейма от черногорския "Будванска ривиера", информират от пресцентъра на клуба.

Началото на срещата бе добро за възпитаниците на Мирослав Живков, след като на второто техническо прекъсване те водеха с 16-14 точки, а по-късно авансът им набъбна на 21-18. В края на първата част съперникът успя да изравни резултата и да спечели гейма с 27-25 т. Черногорци затвориха мача след час и 16 мин. игра след успех и в следващите два гейма с 25-20 и 25-16 т.

По-късно домакините от "Войводина" ще спорят за първото място в турнира с "Будванска ривиера", а двата български отбора в сръбския турнир ще се срещнат за третата позиция.