Супербоул
Супербоул / БТА

Най-голямото спортно събитие в САЩ се проведе в Ню Орлиънс - тазгодишния Супербоул.

Събитието не само извади на показ най-доброто, което НФЛ е предложила през този сезон - но много холивудски звезди, музиканти и дори американският президент Доналд Тръмп бяха забелязани на трибуните на Шампионата на спортна лига.

Супербоул
БТА

Тръмп бе завел на стадиона любимата си дъщеря Иванка и един от нейните синове - Тиъдър. От другата страна на президента беше по-малкият му син Ерик Тръмп, в компанията на своята съпруга. Около държавният глава на САЩ имаше няколко сенатори, както и една от най-богатите американки - Гейл Бенсън, собственичка на отбора New Orleans Saints от NFL.

Супербоул
БТА

Доналд Тръмп не дочака края на футболната среща, която по традиция се наблюдава от хиляди на стадиона и милиони американци по малките екрани. Президентът предпочете да изкаже мнението си за мача в своята социална мрежа Trump Social и то не бе особено ласкаво. Президентът не пропусна да жегне певицата Тейлър Суифт, с която от месеци водят неприкрита онлайн война.

Супербоул
БТА

"Единственият, който имаше по-тежка нощ от "Канзас сити чийфс", беше Тейлър Суифт", написа Тръмп в публикация в своята платформа. "Тя беше мощно освиркана от стадиона!", написа американският президент. 

 

Действително Суифт бе освиркана от фенове на Филаделфия Ийгълс, вероятно заради гаджето й Травис Келси, който е играч от противиковия отбор Канзас сити чийфс

Всеки момент е важен! Последвайте ни в Google News Showcase и Instagram, за да сте в крак с темите на деня