Всички лекари работили с РЗОК подновиха договорите си
Всички лекари работили с РЗОК подновиха договорите си / netinfo

Над 360 заявления за сключване на договори са постъпили в Районната здравно осигурителна каса във Враца към 13 февруари. Срокът за подаване на документите изтича в края на месеца. Само за 4 дни от старта на договорянето с болници, заявления за сключване на договори с касата са подали всичките 12 лечебни заведения за болнична помощ, намиращи се на територията на областта.

От броя на подадените до момента документи от договорни партньори, става ясно че всички лекари, работещи с касата през 2008 г. са заявили желание да сключат договори с нея и през 2009 г.