Пускат допълнителни тролейбуси за празниците
Пускат допълнителни тролейбуси за празниците / netinfo

Във връзка с честването на „Ботеви дни 2009” „Тролейбусен транспорт” – Враца пуска допълнително тролейбуси, както следва:
1 юни 2009 г.
4А – 20.40 ч.
17 – 20.20 ч.
41 – 20.50 ч., тръгващи от блок 26 на ж.к. „Дъбника”
След тържествената заря допълнителните тролейбуси ще се движат от ж.к. „Младост” през интервал от 5 минути.
2 юни 2009 г.
Тролейбусите от 4.20 до 13.00 ч. ще се движат по делнично разписание, а от 13.00 ч. до 22.00 ч. ще се движат по празнично разписание.