Областният управител на Враца благодари на полицията за изборите
Областният управител на Враца благодари на полицията за изборите / netinfo

 Благодарствено писмо изпрати врачанският областен управител до директора на ОД МВР комисар Иван Сълов за организация по време на изборите за Европейски парламет на 7 юни. „С Вашия професионализъм на територията на цялата област съумяхте за пореден път да покажете на практика организираност и синхронизирани действия в междуинституционалното взаимодействие", се казва в писмото.