/ istock

Спипаха 15-годишен тийнейджър с нерегистриран мотоциклет в Благоевград, съобщиха от полицията.

Той е спрян за проверка на 22 юни на ул. „Иван Гарванов“.

Хванаха непълнолетен с нерегистриран мотопед и без книжка във Великотърновско

Установено е, че мотоциклетът не е регистриран по надлежния ред и се управлява от неправоспособния младеж.

За случая е уведомена прокуратурата.