Спипаха 15-годишен тийнейджър с нерегистриран мотоциклет в Благоевград, съобщиха от полицията.
Той е спрян за проверка на 22 юни на ул. „Иван Гарванов“.
Хванаха непълнолетен с нерегистриран мотопед и без книжка във Великотърновско
Установено е, че мотоциклетът не е регистриран по надлежния ред и се управлява от неправоспособния младеж.
За случая е уведомена прокуратурата.