178 деца от цялата Врачанска област изпратиха свои творби за участие във втория конкурс за рисунка на тема „Детство мое", организиран от Териториалната дирекция на НАП. Творбите на младите художници са подреден във фоайетата на третия етаж на сградата в приходната администрация. Два дни служителите гласуват, за да изберат най-красивата, според тях, рисунка, която ще получи специален приз.
Утре (29 май) авторитетно жури от двама художници заедно с представител на НАП - Враца, ще оценяват рисунките. Те ще класират творбите в две възрастови групи - от 1 до 4 клас и от 5 до 7 клас. Всички награди са осигурени с лични средства на служителите на дирекцията. Церемонията по награждаването ще бъде на 1 юни в сградата на приходната администрация във Враца.