Ловно-рибарското дружество във Враца прие промени в устава си
Ловно-рибарското дружество във Враца прие промени в устава си / netinfo

Около 60 членове на Сдружение "Ловно-рибарско дружество" - Враца присъстваха на общо събрание. Сред тях бе и областният управител д-р Антонио Георгиев. Събранието изслуша доклада за дейността през изтеклата година, прие план за работа през тази и гласува промените в Устава си. Областният управител беше избран за член на Управителния съвет на Ловно-рибарското дружество. На събранието днес ловците и риболовците си избраха още ръководни екипи.