Тържествен водосвет за пет нови автомобила на “Гипс” АД бе отслужен във Видин. От името на кмета Румен Видов, на ръководството на фирмата бе връчен поздравителен адрес, в който се казва: „Достоен за уважение е факта, че днес, в условия на световна икономическа криза, вие откривате нови търговски центрове, чрез които се увеличава обема на производство и се разширява асортимента в зависимост от търсенето на пазара. Увеличават се и работните места, което е още един положителен показател...
Дълги години успешна дейност, все така упорито да отстоявате високия професионализъм във вашата работа” – пожелава още кметът Видов.
„Гипс” АД Видин инвестира 150 000 лв. в новите коли „КИА” и търговски центрове в София, Пловдив, Варна, Велико Търново и Благоевград. Целта на дружеството е чрез новосъздадената дистрибуторска мрежа да се осигури по-качествено обслужване на крайния потребител и по-бързо снабдяване с продуктите на единственото в България предприятие за добив и производство на гипс.