ПП ГЕРБ Враца изпрати днес жалба до кмета на Враца Тотю Младенов. Причината е нарушение, според ГЕРБ, на заповедта на кмета, касаеща поставянето на агитационни материали. "Искаме да Ви обърнем внимание, пише в жалбата, че политическа партия НДСВ безцеремонно нарушава Ваша заповед № 606 от 13.05.2009г., с която се задължават всички партии и коалиции да поставят агитационните си матераиали само на обособените затова място.
Плакати и афиши на НДСВ са разлепени в целия район на Община Враца на абсолютно забранени за тази цел места, което съставлява грубо нарушение на по-горе цитираната заповед".
Писмото е подписано от областния ръководител на ПП ГЕРБ Враца Николай Коцев.