ГЕРБ благодарят на всички, които гласуваха
ГЕРБ благодарят на всички, които гласуваха / netinfo

Задоволството си от резултата на изборите за Европарламент изразиха от ГЕРБ - Враца. От политическата партия благодариха на всички, които са гласували на тези избори, независимо за кого и най-вече на тези, които са избрали бюлетина 3.

"Изключително сме доволни, че в Европарламента влизат и други десни партии. Доволни сме, че във Враца дясното се събужда, това е един добър знак за нас" - заяви лидерът на ГЕРБ-Враца Николай Коцев. "Кампанията на ГЕРБ е най-икономичната, най-чистата и най-толерантната от всички политически партии" - допълни още Коцев.

За младите и хората в активна трудова възраст иска да се пребори ПП ГЕРБ, заедно с които да променят сегашната реалност.