ФК МАГ
ФК МАГ / Национална лига футзал
"МАГ" и "Черно море Мания" си вкараха общо 12 гола в среща от предпоследния кръг на Национална лига футзал "Развитие КДА", в която "маговете" се наложиха с 9-3.
Резултатът в срещата бе открит от Радослав Трончев в 7-ата минута. Символичните домакини отвърнаха с 5 безответни гола на Димитър Цветанов (8,20), Степанов (9), Табаков (10) и Ненков (17). При резултат 5-1 завърши първата част, в която отстранен на трибуните, заради протест за съдийско решение, бе мениджърът на "МАГ" Свилен Иванов.
С голове на Пламен Стойков в 29-ата и Радослав Трончев в 31-ата минути футзалистите на "Мания" върнаха интригата в мача, но Евгени Георгиев минути по-късно (35) вкара 6-и гол за "маговете". Това сякаш прекърши символичните "гости", които инкасираха нови 3 гола. В 36-ата Димитър Цветанов оформи своя хеттрик след като бе точен от дълга дузпа, а с двата си гола Павлин Кузов (37,38 д.) оформи крайното 9-3.