/ netinfo
Шампионите се подсилиха с Бойчо Марев
Воденият от играещия мениджър Пламен Стойков тим на „Черно море - Мания” изненада фаворитите и настоящи шампиони от „Варна сити” с победа с 6-2 в среща от поредния кръг на Градското първенство по футзал, която се игра снощи в зала „Владислав” в комплекс „Черно море”. Всички голове паднаха през втората част

"Черно море" и "Черно море Мания" не се победиха в зрелищен мач

„Мания” дръпна в резултата с 2 гола, като точни бяха  новопривлеченият Георги Танев (21) и Пламен Стойков (22), но новото попълнение на „Сити” Бойчо Марев върна едно попадение в 23-ата.

Отново Пламен Стойков направи разликата от 2 гола , като реализира в 30-ата, минута, след която съперникът им заигра с 5-и полеви. Две минути по-късно падна и вторият гол на Бойчо Марев. След това дойдоха попаденията на Тодор Тошев (36), Георги Танев (37) и Валентин Василев (39). Това бе първа загуба за „Варна сити” през този сезон.

Съставите:

„Варна сити”: Добромир Господинов, Георги Герасимов, Бойчо Марев, Благовест Марев, Даниел Димов (Илиан Илиев, Петър Петров, Бойко Косев, Станислав Джамбазов)

„Черно море – Мания”: Станислав Иванов, Пламен Стойков, Пламен Василев, Тодор Тошев и Георги Танев (Симон Нишанян, Айдън Ариф, Валентин Василев, Драгомир Младенов, Радослав Трончев, Георги Георгиев, Златин Жеков)