ФК Верея гостува на Созопол с  пълен състав
ФК Верея гостува на Созопол с пълен състав / ФК Верея

ФК Верея гостува на Созопол в двубой от 26-я кръг от първенството на Б група. Срещата е от 18,00 часа на стадион в Поморие. Главен съдия на двубоя е Георги Кабаков с помощници Георги Стамболджиев и Георги Димитров. Четвърти рефер ще бъде Валентин Железов. В лагера на ФК Верея няма проблеми с контузени или наказани футболисти и треньорския тандем Живко Желев - Владислав Януш ще може да избере оптималния състав за гостуването на Созопол.

В първия двубой, който се игра на Трейс Арена от 11-ия кръг на 26 октомври 2014 година между ФК Верея и Созопол бе прекратен в 35-ата минута заради проливен дъжд и наводнен терен при нулево равенство. Лошите метеорологични условия затрудниха неимоверно много двата отбора. На следващият ден в доиграването двата отбора не успяха да си отбележат гол и мачът завърши 0:0.