Клуб „Русе” завърши с две първи места в кръг от републиканското по бокс за момчета / netinfo

Две първи места – в категориите до 46 кг и до 62 кг, извоюваха момчетата от боксов клуб „Русе” в първия кръг на републиканското лично отборно първенство. Това стана ясно при финалните срещи, които се проведоха днес. В турнира, чиито домакин бе Русе, се включиха 149 състезатели от 34 клуба. На ринга застанаха момчета на възраст 13-14 години.

Възпитаниците на клуб „Русе” Ангел Йорданов /46 кг/ и Марин Савов /62 кг/ взеха първите места в категориите си. С втора позиция е Марио Иванов /70 кг/, а Петър Йорданов /32 кг/, Кристиян Маринов /+76 кг/ и Стоил Алексиев /40 кг/ се класираха  на третите места в категориите си.

Боксов клуб „Русе” е на второ място в отборното класиране, като отстъпи само на ЦСКА. Третото място е за „Победа” – Бургас.