Аристон отстрани Левски, продължава на четвъртфинал
Аристон отстрани Левски, продължава на четвъртфинал / netinfo
Детският отбор на Аристон направи 2:2 в реванша срещу Левски –Раковски и се класира за четвъртфиналите на Републиканското първенство след като в първата среща победи с 2:1. Русенци откриха резултата през първото полувреме с гол на Гюрсес Александров.

След почивката отборът на Левски-Раковски съумя да обърне резултата с две попадения във вратата на аристонци, но броени минути след вторият гол за гостите, Гюрсес Александров се разписа отново и оформи крайното 2:2.„Нашите деца показаха за пореден път, че по нищо не отстъпват на титулуваните отбори”, коментира след края на срещата директорът на детско-юношеската школа на Аристон Цоньо Кюранов.

Жребият за четвъртфиналите ще се тегли днес, като сред възможните съперници на Аристон се отличават ЦСКА, Литекс, Левски и Славия.