„Туберкулоза пламна в кравеферма в Лудогорци“ – алармира от първа страница „Екип 7“. Ветеринари изследват добитъка в цялото село, тепърва ще стане ясно дали има още заболели животни и хора. „Разград ухажва италиански град за побратим“ – съобщава от първа страница „Екип 7“. В Беневенто през 667 г. се преселва брат на хан Аспарух. „Вдъхват нов живот на старите художници“ – разказва от първа страница „Екип 7“. ХГ“Проф. Илия Петров“ и община Разград започнаха „Мисия „Наследство“.
„Софиянци искат да строят цех за преработка на пчелен мед за над 1,5 млн. лв. в „Перистър“ – съобщава във водещото си заглавие „Гледища Днес“. На заседанията на постоянните комисии към Общинския съвет ще бъдат обсъждани и продажби на имоти частна общинска собственост. „Препълнена зала на конкурса за млади таланти от ОУ“Васил Левски“ – заглавие от четвърта страница в „Лудогорски вестник“. Инициативата е посветена на патронния празник на училището. „Гледища Днес“ излиза със своята притурка „Лознишка искра“, където водещото заглавие е: „Президентът насрочи избори за кмет на Гороцвет за 8 юни“.
„Разследват шефа на „Охранителна полиция“ – водещото заглавие за „Лудогорски вестник“. Божидар Божков вече не е на тази длъжност, освен наказателно производство срещу него е имало и дисциплинарно. „Корнизът на Съюза на запасните започна да пада“ – разказва в текст и снимки от първа на втора страница „Лудогорски вестник“. „ГПЧЕ“Екзарх Йосиф“ с първо място в националния кръг на Международния конкурс по математика и проектиране MITE“ - заглавие от първа страница на „Лудогорски вестник“.